Wesele

 

Szanowni Państwo

Każde przyjęcie weselne jest inne. Nie ma dwóch identycznych imprez. Dlatego dokładne ustalenia repertuaru oraz ewentualnych konkursów i zabaw następuje zawsze podczas osobistego spotkania ze mną organizatorów wesela lub imprezy. Podczas takiego spotkania omawiam cały przebieg wesela począwszy od wejścia na salę, przywitania, toastu poprzez “pierwszy taniec”, konkursy, zabawy a skończywszy na oczepinach i podziękowaniach dla rodziców.

Jeżeli organizatorzy nie życzą sobie zabaw i konkursów to oczywiście szanuję taką decyzję. Każdy klient ma prawo do przedstawienia własnej, czasami bardzo nietypowej wizji wesela, a ja staram się spełnić te życzenia i prowadzę imprezę zgodnie z planem organizatora.

Zabawy i konkursy mogą też być bardzo różne. Ostatnio coraz mniej jest zabaw typu “przeciąganie jajek przez nogawki” na rzecz zabaw na “wyższym poziomie”. Zabawa taka lub konkurs nie powinny sprawiać przykrości lub wstydu osobom, które biorą w nich udział. Dlatego proponuję min. zabawy typu : mini karaoke, konkurs tańca (np. próba wykonania “jeziora łabędziego”), konkursy z serii “rodzina na rodzinę” itp. Szczegóły tych konkursów i zabaw przedstawiam via’e-mail albo na spotkaniu z osobistym organizatorem.

Muzyka na weselu to bardzo ważny element. Generalnie proponuję Państwu przeboje taneczne dla trzech pokoleń; począwszy od lat 60 po najnowsze przeboje grane w radiu i telewizji, piosenki Polskie i zagraniczne, biesiadne i standardy takie jak tango, walc, rumba i chacha. Niezapomniane przeboje i tańce np: lambada, macarena, kaczuszki, grek-zorba, can-can i wiele innych.  Jak zawsze to Państwo ostatecznie decydują o repertuarze muzycznym, na Waszym uroczystym przyjęciu.

 

Na koniec wesela para młoda otrzymuje drobny upominek

Jako że podchodzę do mojej pracy bardzo poważnie , nie spożywam podczas uroczystości alkoholu.